Field Config Cardinality (4.0.1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Unlimited
ar: غير محدود

en: Create new revision
ar: أنشئ نسخة جديدة

en: Limit
ar: حد

en: field
ar: حقل

en: Form mode
ar: نمط الاستمارة

en: Placeholder
ar: الرمز البديل

en: Limited
ar: محدد

en: Allowed number of values
ar: العدد المسموح للقيم

en: Size of email field
ar: حجم حقل البريد الالكتروني
