Field Config Cardinality (4.0.1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: - None -
az: - heç nə -

en: Unlimited
az: Limitsiz

en: Create new revision
az: Yeni versiya yaradın

en: field
az: sahə

en: Form mode
az: Forma rejimi

en: Placeholder
az: Köməkçi söz

en: Limited
az: Məhduddur
