Field Config Cardinality (4.0.1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: - None -
be: - Нічога -

en: Unlimited
be: Неабмежавана

en: Create new revision
be: Стварыць новую версію

en: field
be: поле

en: Form mode
be: Лад анкетаў

en: Placeholder
be: Запаўняльнік

en: Size of email field
be: Памер поля э-пошты
