Field Config Cardinality (4.0.1) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: - None -
ca: - Cap -

en: Unlimited
ca: Il·limitat

en: Collapsible
ca: Col·lapsable

en: Create new revision
ca: Crea una nova revisió

en: Limit
ca: Límit

en: field
ca: camp

en: Form mode
ca: Mode de formulari

en: Placeholder
ca: Marcador

en: Limited
ca: Limitat

en: Allowed number of values
ca: Nombre de valors permesos

en: Size of email field
ca: Mida del camp de correu electrònic
