Field Config Cardinality (4.0.1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: - None -
cs: - Nic -

en: Unlimited
cs: Neomezené

en: Collapsible
cs: Sbalitelné

en: Create new revision
cs: Vytvořit novou revizi

en: field
cs: pole

en: Form mode
cs: Režim formuláře

en: Placeholder
cs: Zástupný řetězec

en: Limited
cs: Omezeno

en: Allowed number of values
cs: Povolený počet hodnot

en: Size of email field
cs: Velikost pole pro e-mail
