Field Config Cardinality (4.0.1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: - None -
cy: - Dim -

en: Unlimited
cy: Diderfyn

en: Collapsible
cy: Plygadwy

en: Create new revision
cy: Creu adolygiad newydd

en: Limit
cy: Terfyn

en: field
cy: maes
