Field Config Cardinality (4.0.1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: - None -
da: - Ingen -

en: Unlimited
da: Ubegrænset

en: Collapsible
da: Sammenklappelig

en: Create new revision
da: Opret ny version

en: Limit
da: Grænse

en: field
da: felt

en: Form mode
da: Formulartilstand

en: Limited
da: Begrænset

en: Allowed number of values
da: Tilladt antal værdier

en: Size of email field
da: Størrelse på e-mail-felt
