Field Config Cardinality (4.0.1) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Unlimited
el: Απεριόριστο

en: Collapsible
el: Συμπτυσσώμενο

en: Create new revision
el: Δημιουργία νέας αναθεώρησης

en: Limit
el: Όριο

en: field
el: πεδίο

en: Form mode
el: Τρόπος φόρμας

en: Placeholder
el: Σύμβολο υποκατάστασης

en: Limited
el: Περιορισμένο

en: Allowed number of values
el: Επιτρεπόμενος αριθμός τιμών

en: Size of email field
el: Μέγεθος πεδίου ηλεκτρονικού ταχυδρομείου
