Field Config Cardinality (4.0.1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Unlimited
eo: Senlima

en: Create new revision
eo: Kreu novan revizion

en: Placeholder
eo: Lokokupilo

en: Size of email field
eo: Grandeco de retpoŝto kampo
