Field Config Cardinality (4.0.1) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Unlimited
es: Ilimitado

en: Collapsible
es: Plegable

en: Create new revision
es: Crear nueva revisión

en: Limit
es: Límite

en: field
es: campo

en: Form mode
es: Formulario de modo

en: Placeholder
es: Marcador de posición

en: Limited
es: Limitado

en: Allowed number of values
es: Número de valores permitidos

en: Size of email field
es: Tamaño del campo de correo electrónico
