Field Config Cardinality (4.0.1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: - None -
et: - Puudub -

en: Unlimited
et: Piiramatu

en: Create new revision
et: Luuakse uus redaktsioon

en: Limit
et: Limiit

en: field
et: väli

en: Form mode
et: Vormireziim

en: Limited
et: Piiratud

en: Allowed number of values
et: Lubatud väärtuste arv

en: Size of email field
et: E-maili välja pikkus
