Field Config Cardinality (4.0.1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Unlimited
eu: Mugarik gabe

en: Create new revision
eu: Sortu bertsio berria

en: Limit
eu: Muga

en: field
eu: eremua
