Field Config Cardinality (4.0.1) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Unlimited
fi: Rajoittamaton

en: Collapsible
fi: Supistettavissa

en: Create new revision
fi: Luo uusi versio

en: Limit
fi: Rajoitus

en: field
fi: kenttä

en: Form mode
fi: Lomakemuoto

en: Placeholder
fi: Paikkamerkki

en: Limited
fi: Rajoitettu

en: Allowed number of values
fi: Sallittujen arvojen lukumäärä

en: Size of email field
fi: Sähköpostikentän koko
