Field Config Cardinality (4.0.1) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Unlimited
gl: Ilimitado

en: Collapsible
gl: Plegable

en: Create new revision
gl: Crear nova revisión

en: Limit
gl: Límite

en: field
gl: campo

en: Limited
gl: Limitado

en: Allowed number of values
gl: Número de valores permitidos

en: Override labels
gl: Sobrescribir etiquetas

en: Label (singular)
gl: Etiqueta (singular)

en: Label (plural)
gl: Etiqueta (plural)

en: Size of email field
gl: Tamaño do campo email
