Field Config Cardinality (4.0.1) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: - None -
he: - ללא -

en: Unlimited
he: ללא הגבלה

en: Create new revision
he: יצירת גרסה חדשה

en: Limit
he: גבול

en: field
he: שדה

en: Form mode
he: מצב טופס

en: Placeholder
he: שומר מקום

en: Limited
he: מוגבל

en: Allowed number of values
he: מספר הערכים המותרים

en: Size of email field
he: גודל שדה של דואר אלקטרוני
