Field Config Cardinality (4.0.1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Unlimited
hi: अनिश्चित

en: Create new revision
hi: नए संशोधन बनाएँ

en: Limit
hi: सीमा

en: Form mode
hi: फॉर्म मोड

en: Placeholder
hi: प्लेसहोल्डर

en: Size of email field
hi: ईमेल क्षेत्र का आकार
