Field Config Cardinality (4.0.1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Unlimited
hr: Neograničeno

en: Create new revision
hr: Stvori novu reviziju

en: Limit
hr: Ograničenje

en: field
hr: polje
