Field Config Cardinality (4.0.1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Unlimited
hy: Անսահմանափակ

en: Create new revision
hy: Ստեղծել նոր տարբերակ

en: Limited
hy: Սահմանափակ

en: Size of email field
hy: Էլ-հասցեի դաշտի մեծությունը
