Field Config Cardinality (4.0.1) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: - None -
ja: - なし -

en: Unlimited
ja: 無制限

en: Collapsible
ja: 圧縮可能

en: Create new revision
ja: 新しいリビジョンの作成

en: Limit
ja: 制限

en: field
ja: フィールド

en: Form mode
ja: フォームモード

en: Placeholder
ja: プレースホルダー

en: Limited
ja: 制限

en: Allowed number of values
ja: 許容する値の数

en: Size of email field
ja: メールアドレスフィールドの長さ
