Field Config Cardinality (4.0.1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: - None -
lt: - Joks -

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: Collapsible
lt: Sustumiamas

en: Create new revision
lt: Sukurti naują versiją

en: Limit
lt: Limitas

en: field
lt: laukelis

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: Limited
lt: Ribojama

en: Allowed number of values
lt: Leidžiamų reikšmių kiekis
