Field Config Cardinality (4.0.1) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: - None -
nl: - Geen -

en: Unlimited
nl: Onbeperkt

en: Collapsible
nl: Inklapbaar

en: Create new revision
nl: Nieuwe revisie aanmaken

en: Limit
nl: Limiet

en: field
nl: veld

en: Form mode
nl: Formuliermodus

en: Placeholder
nl: Plaatshouder

en: Limited
nl: Beperkt

en: Collapsed by default
nl: Standaard ingeklapt

en: Allowed number of values
nl: Toegestane aantal waarden

en: Override labels
nl: Labels overschrijven

en: Match operator
nl: Match-operator

en: Label (singular)
nl: Label (enkelvoud)

en: Label (plural)
nl: Label (meervoud)

en: Allow new
nl: Nieuwe toestaan

en: Allow existing
nl: Bestaande toestaan

en: Size of email field
nl: Grootte van het e-mailveld
