Field Config Cardinality (4.0.1) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Unlimited
ro: Nelimitat

en: Collapsible
ro: Colapsabil

en: Create new revision
ro: Creează o nouă revizie

en: Limit
ro: Limită

en: field
ro: câmp

en: Form mode
ro: Mod formular

en: Placeholder
ro: Înlocuitor

en: Limited
ro: Limitat

en: Allowed number of values
ro: Număr de valori permise

en: Size of email field
ro: Dimensiunea câmpului pentru e-mail
