Field Config Cardinality (4.0.1) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Unlimited
ru: Неограничено

en: Collapsible
ru: Сворачиваемое

en: Create new revision
ru: Создать новую редакцию

en: Limit
ru: Предел

en: field
ru: поле

en: Form mode
ru: Режим формы

en: Placeholder
ru: Заполнитель

en: Limited
ru: Ограничено

en: Collapsed by default
ru: Свёрнутый по умолчанию

en: Allowed number of values
ru: Допустимое количество значений

en: Override labels
ru: Переопределить метки

en: Size of email field
ru: Размер поля email
