Field Config Cardinality (4.0.1) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Unlimited
sk: Neobmedzené

en: Collapsible
sk: Zbaliteľné

en: Create new revision
sk: Vytvoriť revíziu

en: field
sk: pole

en: Form mode
sk: Režim formulára

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec

en: Collapsed by default
sk: Predvolene zbalené

en: Override labels
sk: Prepísať označenia

en: Match operator
sk: Operátor zhody

en: Label (singular)
sk: Označenie (jednotné číslo)

en: Label (plural)
sk: Označenie (množné číslo)

en: Allow new
sk: Povoliť nový

en: Allow existing
sk: Povoliť existujúci

en: Size of email field
sk: Veľkosť poľa email

en: Keep or delete unreferenced items
sk: Ponechať alebo odstrániť neodkazované položky
