Field Config Cardinality (4.0.1) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Unlimited
sv: Obegränsad

en: Collapsible
sv: Hopfällbar

en: Create new revision
sv: Skapa ny version

en: Limit
sv: Begränsning

en: field
sv: fält

en: Form mode
sv: Formulärläge

en: Placeholder
sv: Platshållare

en: Limited
sv: Begränsad

en: Allowed number of values
sv: Tillåtna antal värden

en: Size of email field
sv: Storlek på e-postfält
