Field Config Cardinality (4.0.1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Unlimited
ta: வரம்பற்றது

en: Create new revision
ta: புதிய மறுபதிவை உருவாக்கு

en: Limit
ta: எல்லை

en: field
ta: புலம்

en: Form mode
ta: படிவம் முறை

en: Placeholder
ta: கொள்ளிடம்
