Field Config Cardinality (4.0.1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Unlimited
th: ไม่จำกัด

en: Create new revision
th: บันทึกเป็นรุ่นใหม่

en: Limit
th: จำกัด

en: Form mode
th: แบบฟอร์ม

en: Limited
th: จำกัด

en: Allowed number of values
th: จำนวนได้รับอนุญาต
