Field Config Cardinality (4.0.1) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Unlimited
tr: Sınırsız

en: Collapsible
tr: Açılır-Kapanır

en: Create new revision
tr: Yeni sürüm yarat

en: Limit
tr: Sınır

en: field
tr: alan

en: Form mode
tr: Form Kipi

en: Placeholder
tr: Yer tutucu

en: Limited
tr: Sınırlı

en: Allowed number of values
tr: İzin verilen değer sayısı

en: Size of email field
tr: E-posta alanının boyutu
