Field Config Cardinality (4.0.1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: - None -
vi: - Không -

en: Unlimited
vi: Không giới hạn

en: Collapsible
vi: Có thể thu gọn

en: Create new revision
vi: Tạo bản hiệu đính mới

en: Limit
vi: Giới hạn

en: field
vi: trường
