Create fields programmatically (1.0.0-beta3) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Actions
gl: Accións

en: About
gl: Información

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Config
gl: Configuración
