Create fields programmatically (1.0.0-beta3) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Development
sv: Utveckling

en: Actions
sv: Åtgärder

en: About
sv: Om

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Config
sv: Konfiguration

en: Legend
sv: Teckenförklaring
