Create fields programmatically (1.0.0-beta3) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Development
vi: Phát triển

en: Actions
vi: Thao tác

en: About
vi: Giới thiệu

en: - Select -
vi: - Chọn -

en: Legend
vi: Chú giải
