Field CSS (2.0.0-rc6) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Location
cy: Lleoliad

en: General
cy: Cyffredinol

en: Default value
cy: Gwerth rhagosod
