Field CSS Circle (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Size
hi: आकार

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Small
hi: छोटा

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Color
hi: रंग

en: About
hi: के बारे में

en: The maximum length of the field in characters.
hi: अक्षरों में क्षेत्र की अधिकतम लंबाई
