Field Data (1.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Type
th: ประเภท

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Required
th: จำเป็น

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: View
th: ดู

en: Options
th: ตัวเลือก

en: All
th: ทั้งหมด

en: Unlimited
th: ไม่จำกัด

en: Data
th: ข้อมูล

en: Reports
th: รายงานสถานะ

en: Field list
th: รายการช่องรับข้อมูล

en: Number of records
th: จำนวนระเบียน
