Field Data (1.0.0-alpha10) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Type
ur: قِسم

en: Administration
ur: تنظیم

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Required
ur: درکار

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: View
ur: مشاہدہ کریں
