Field Data (1.0.0-alpha8) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Type
be: Тып

en: Administration
be: Кіраванне

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Required
be: Абавязкова

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: View
be: Праглядзець

en: Options
be: Налады

en: All
be: Усе

en: Unlimited
be: Неабмежавана

en: Used in
be: Выкарыстоўваецца ў

en: Data
be: Дадзенныя

en: Reports
be: Справаздачы

en: Number of fields
be: Нумар поля

en: Field list
be: Спіс палёў
