Field Data (1.0.0-alpha8) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Type
is: Gerð

en: Administration
is: Stjórnun

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Required
is: Nauðsynleg(t)

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: View
is: Skoða

en: Options
is: Möguleikar

en: All
is: Allt

en: Unlimited
is: Ótakmarkað

en: View all
is: Skoða alla

en: Reports
is: Skýrslur
