Field Data (1.0.0-alpha8) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Type
sv: Typ

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Required
sv: Obligatoriskt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: View
sv: Visa

en: Options
sv: Alternativ

en: All
sv: Alla

en: Unlimited
sv: Obegränsad

en: View all
sv: Visa alla

en: Used in
sv: Används i

en: Reports
sv: Rapporter

en: Cardinality
sv: Huvudsaklig

en: Bundles
sv: Paket

en: Field list
sv: Fältlista

en: Number of records
sv: Antal poster
