Field Data (1.0.0-alpha12) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Required
my: မရှိမဖြစ်လုပ်ရမည်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Unlimited
my: အကန့်အသတ်မရှိ

en: Data
my: သတင်းအချက်အလက်

en: Reports
my: အစီရင်ခံစာများ
