Field Data (1.0.0-alpha12) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Type
pl: Typ

en: Administration
pl: Administracja

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Required
pl: Wymagane

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: View
pl: Widok

en: Options
pl: Opcje

en: All
pl: Wszystko

en: Unlimited
pl: Nieograniczone

en: View all
pl: Zobacz wszystkie

en: Manage fields
pl: Zarządzaj polami

en: Used in
pl: Użyte w

en: Reports
pl: Raporty

en: Cardinality
pl: Liczność

en: Bundles
pl: Zestawy

en: Field list
pl: Lista pól

en: Number of records
pl: Liczba rekordów
