Field Default Value Display (1.0.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Closed
ar: مغلق

en: None
ar: لا شيء

en: Open
ar: مفتوح

en: Hidden
ar: مخفي

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية
