Field Default Value Display (1.0.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Closed
be: Зачынена

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Open
be: Адкрыць

en: Hidden
be: Схаваць

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне
