Field Default Value Display (1.0.0) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Closed
es: Cerrado

en: None
es: Ninguno

en: Open
es: Abierta

en: Hidden
es: Oculto

en: Default value
es: Valor predeterminado
