Field Default Value Display (1.0.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Closed
et: Suletud

en: None
et: Puudub

en: Open
et: Avatud

en: Hidden
et: Peidetud

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus
