Field Default Value Display (1.0.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Closed
fi: Suljettu

en: None
fi: Ei mitään

en: Open
fi: Avoin

en: Hidden
fi: Piilotettu

en: Default value
fi: Oletusarvo
