Field Default Value Display (1.0.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Closed
he: סגור

en: None
he: ללא

en: Open
he: פתוח

en: Hidden
he: מוסתר

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל
