Field Default Value Display (1.0.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Closed
hi: बंद

en: None
hi: कोई नहीं

en: Open
hi: खुला

en: Hidden
hi: छुपा हुआ

en: Default value
hi: डिफ़ॉल्ट मूल्य
