Field Default Value Display (1.0.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Closed
hu: Lezárt

en: None
hu: Nincs

en: Open
hu: Nyitott

en: Hidden
hu: Rejtett

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték
