Field Default Value Display (1.0.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Closed
hy: Փակված

en: None
hy: Ոչ մի

en: Open
hy: Բաց

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք
